QUILTERS DREAM SELECT-VATELÍN 100% BAVLNA - TWIN Quilters Dream - 2
  • QUILTERS DREAM SELECT-VATELÍN 100% BAVLNA - TWIN Quilters Dream - 2
  • QUILTERS DREAM SELECT-VATELÍN 100% BAVLNA - TWIN Quilters Dream - 3

QUILTERS DREAM SELECT-VATELÍN 100% BAVLNA - TWIN

599,00 Kč
Není daň

Vatelíny QUILTERS DREAM JSOU ŠPIČKOVÉ KVALITY - LEPŠÍ NA TRHU NENAJDETE! Luxusní 100% bavlněný vatelín prémiové kvality - MEDIUM LOFT - cca 3mm silný.. Cca 140g/m2. Velikost - TWIN 93x72 inch (cca 236x183 cm) Velmi měkký a poddajný - vyroben z nejjemnější vysoce kvalitní americké bavlny. Quilters Dream vatelín má velmi vysokou tepelnou hodnotu R=3,8 (tepelný odpor vrstvy)- je krásně teplý a navíc lehký a prodyšný. Čistě přírodní - není vpichováno do polypropylénové mřížky ani lepeno. Cena za 1 balení.

Počet
Vyprodáno

100% nebělená kvalitní bavlna, výrobce používá nejjemnější, vysoce kvalitní bavlněná vlákna, takže vatelín přetrvá generace.Bavlna je měkoučká a hřejivá. Používáním a praním výrobek ještě více měkne.Přírodní vlákno, výrobek je prodyšný - žádný pocit igelitového pytle, jako v případě umělých vláken. Žádné prolézání vláken skrz látku!!

Výplň z přírodních vláken je prodyšná a daleko trvanlivější - prodlužte život svým krásným quiltům.

Excelentní pro oba druhy quiltování. Quiltovat až 8 palců (20 cm) od sebe.

Snadná manipulace i s velkou dekou.

Výplň se "nesype",nežmolkuje a necuckovatí.

Srážlivost minimální -1 %.

Hotový výrobek pereme na jemný program, možno sušit v sušičce při nízké teplotě.

Vyrobeno v USA.

V24

Parametry

MATERIÁL
Bavlna
PRODEJNÍ JEDNOTKA
kus
ŠÍŘKA
244 cm
BARVA
přírodní
VELIKOST
TWIN
QUILTERS DREAM SELECT-VATELÍN 100% BAVLNA - TWIN http://www.mp-patchwork.cz/3958-large/quilters-dream-select-vatelin-100-bavlna-twin-quilters-dream-v-bavlna.jpg <p>100% nebělená kvalitní bavlna, výrobce používá nejjemnější, vysoce kvalitní bavlněná vlákna, takže vatelín přetrvá generace.Bavlna je měkoučká a hřejivá. Používáním a praním výrobek ještě více měkne.Přírodní vlákno, výrobek je prodyšný - žádný pocit igelitového pytle, jako v případě umělých vláken. Žádné prolézání vláken skrz látku!! <br /><br /> Výplň z přírodních vláken je prodyšná a daleko trvanlivější - prodlužte život svým krásným quiltům.<br /><br /> Excelentní pro oba druhy quiltování. Quiltovat až 8 palců (20 cm) od sebe. <br /><br /> Snadná manipulace i s velkou dekou.<br /><br /> Výplň se "nesype",nežmolkuje a necuckovatí.<br /><br /> Srážlivost minimální -1 %.<br /><br /> Hotový výrobek pereme na jemný program, možno sušit v sušičce při nízké teplotě. <br /><br /> Vyrobeno v USA.</p> bavlna 599 CZK out_of_stock