DEEP SPACE-Peppered Cotton-98 STUDIO E - 1
  • DEEP SPACE-Peppered Cotton-98 STUDIO E - 1

DEEP SPACE-Peppered Cotton-98

24,00 Kč
Není daň
Super černá - černá, která je opravdu černá. PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E Fabrics. 100% bavlněná látka typu chambray tkaná v Indii.
Počet
skladem

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 3.

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.

Oboustranné.

Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.

Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.

Šíře 112-114 cm.

Minimální odběr 30 cm= 3 ks
Srážlivost: cca 6%
SHOT84
42 ks

Parametry

MATERIÁL
Bavlna
MOTIV
jednobarevné
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
ŠÍŘKA
112 cm
BARVA
černá
KOLEKCE
PEPPERED COTTONS
GRAMÁŽ
150 g/m2
DEEP SPACE-Peppered Cotton-98 http://www.mp-patchwork.cz/3826-large/deep-space-peppered-cotton-98-studio-e-v-chambray.jpg PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.<br /><br /> Oboustranné.<br /><br /> Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.<br /><br /> Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.<br /><br /> Šíře 112-114 cm.<br /><br /> Minimální odběr 30 cm= 3 ks<br /> Srážlivost: cca 6% chambray 24 CZK in_stock