PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR
  • PATCHWORK DEKA - AMY STAR

PATCHWORK DEKA - AMY STAR

5 400,00 Kč
Není daň
Pokud hledáte krásný a jedinečný doplněk interiéru - báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověka, našli jste ho! Tento moderní přehoz/deka je perfektní doplněk vašeho bytu, který rozzáří každou místnost.
Počet
skladem

Přehoz/deka šitá technikou patchwork.

Hustě prošito na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 137X 160 cm

Snadná údržba: praní na 30 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

Materiál:

VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné plátno KONA COTTON  v barvě SPLASH a látek z kolekce NATURAL BEAUTY od návrhářky AMY BUTLER pro FREE SPIRIT FABRICS.

SPODNÍ ČÁST: 100% bavlněná látky určená pro spodní stranu quiltů od WINDHAM FABRIC.

VÝPLŇ: HOBBS TUSCANY 100% bavlna

NITĚ: SUPERIOR THREADS - SO FINE! a Bottom Line.

MP-PATCHWORK
DEK33
1 ks
PATCHWORK DEKA - AMY STAR http://www.mp-patchwork.cz/4940-large/patchwork-deka-amy-star-v-deky-velke.jpg <p>Přehoz/deka šitá technikou patchwork.<br /><br /> Hustě prošito na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 137X 160 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. <br /><br /> Materiál: <br /><br /> VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné plátno KONA COTTON  v barvě SPLASH a látek z kolekce NATURAL BEAUTY od návrhářky AMY BUTLER pro FREE SPIRIT FABRICS.<br /><br /> SPODNÍ ČÁST: 100% bavlněná látky určená pro spodní stranu quiltů od WINDHAM FABRIC.<br /><br /> VÝPLŇ: HOBBS TUSCANY 100% bavlna<br /><br /> NITĚ: SUPERIOR THREADS - SO FINE! a Bottom Line.</p> deky-velke 5400 CZK in_stock