PRODÁNO-GRACE - DĚTSKÁ PATCHWORK DEKA  - 1
  • PRODÁNO-GRACE - DĚTSKÁ PATCHWORK DEKA  - 1
  • PRODÁNO-GRACE - DĚTSKÁ PATCHWORK DEKA  - 2
  • PRODÁNO-GRACE - DĚTSKÁ PATCHWORK DEKA  - 3

PRODÁNO-GRACE - DĚTSKÁ PATCHWORK DEKA

2 100,00 Kč
Není daň
Tato deka má již svoji malou majitelku, ale ráda vám ušiji stejnou. Na vzoru prošívání je možno se domluvit - např. na celoplošném vzoru, pak by byla cena nižší. Moderní dětská deka pro miminko nebo batole v hezkých barvách a roztomilým vzorem ježčí slečny. Krásný dárek pro novorozeňátko.
Počet
Vyprodáno

Vzor není aplikace, je šitá technikou patchwork.

Je vyrobena z vysoce kvalitních dovozových látek z kolekce Kona Cotton, Peppered Cotton a Tabby Road - 100% bavlna.

Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Quilters Dream (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.

Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.

Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.

Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.

Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.

Je prošívaná různými vzory pro trvanlivost deky a plasticitu vzoru. Deka je prošita na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním a za použití pravítka.
Deka měří přibližně 32 palců od 46 palců (cca 80x115 cm).

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

Inspirace- E. Hartman
MP-PATCHWORK
DEK17

Parametry

MATERIÁL
Bavlna
MOTIV
dětské
zvířata
BARVA
přírodní
růžová
PRODÁNO-GRACE - DĚTSKÁ PATCHWORK DEKA http://www.mp-patchwork.cz/4128-large/prodano-grace-detska-patchwork-deka-v-galerie-prodanych-vyrobk.jpg Vzor není aplikace, je šitá technikou patchwork.<br /><br /> Je vyrobena z vysoce kvalitních dovozových látek z kolekce Kona Cotton, Peppered Cotton a Tabby Road - 100% bavlna.<br /><br /> Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Quilters Dream (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.<br /><br /> Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.<br /><br /> Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.<br /><br /> Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.<br /><br /> Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.<br /><br /> Je prošívaná různými vzory pro trvanlivost deky a plasticitu vzoru. Deka je prošita na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním a za použití pravítka.<br /> Deka měří přibližně 32 palců od 46 palců (cca 80x115 cm).<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.<br /><br /> Inspirace- E. Hartman galerie-prodanych-vyrobk 2100 CZK out_of_stock