PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 1
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 1
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 2
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 3
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 4
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 5
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 6
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 7
 • PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR - 8

PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR

12 670,00 Kč
Není daň
Pokud hledáte krásný a jedinečný doplněk interiéru - báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověka, našli jste ho! Tento moderní přehoz/deka je perfektní doplněk vašeho bytu, který rozzáří každou místnost.
Počet
Vyprodáno

Přehoz/deka šitá technikou patchwork.

Hustě prošito na rámu technikou šití s pravítkem a volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 210x210 cm

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

Materiál:
VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné plátno smetanové barvy a látky z kolekce BLUEBERRY PARK od designérky Karen Lewis pro Robert Kaufman Fabrics.

SPODNÍ ČÁST: luxusní dovozová bavlněná látky určená pro spodní stranu quiltů od Wilmington Prints.

VÝPLŇ: Natures Touch 80% bavlna, 20% polyester od firmy PELLON USA.

NITĚ: SUPERIOR THREADS - MAGNIFICO a Bottom Line.
MP-PATCHWORK
DEK23
PRODÁNO-PATCHWORK PŘEHOZ/DEKA - OHIO STAR http://www.mp-patchwork.cz/4342-large/prodano-patchwork-prehoz-deka-ohio-star-v-galerie-prodanych-vyrobk.jpg Přehoz/deka šitá technikou patchwork.<br /><br /> Hustě prošito na rámu technikou šití s pravítkem a volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 210x210 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. <br /><br /> Materiál: <br /> VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné plátno smetanové barvy a látky z kolekce BLUEBERRY PARK od designérky Karen Lewis pro Robert Kaufman Fabrics.<br /><br /> SPODNÍ ČÁST: luxusní dovozová bavlněná látky určená pro spodní stranu quiltů od Wilmington Prints.<br /><br /> VÝPLŇ: Natures Touch 80% bavlna, 20% polyester od firmy PELLON USA.<br /><br /> NITĚ: SUPERIOR THREADS - MAGNIFICO a Bottom Line. galerie-prodanych-vyrobk 12670 CZK out_of_stock