Patchwork deka - SORBET - 1
 • Patchwork deka - SORBET - 1
 • Patchwork deka - SORBET - 2
 • Patchwork deka - SORBET - 3
 • Patchwork deka - SORBET - 4
 • Patchwork deka - SORBET - 5
 • Patchwork deka - SORBET - 6

Patchwork deka - SORBET

Spousta krásných barev oživí váš den!

Použijte jako deku  a nebo ji můžete použít jako dekorační prvek do vašeho obývacího pokoje.

Jedinečný dárek!

Počet

Pro tento quilt jsem použila zahraniční designové látky-z krásně barevné kolekce FELICITY SORBET od Roberta Kaufmana.

Zadní strana je z hezky barevně sladěného puntíku od A.E.Nathan.

Výplň tvoří luxusní 100% bavlněný dovozový vatelín nejvyšší kvality. Je zárukou dlouhé životnosti a užitné hodnoty. Je hřejivý a krásně prodyšný-je čistě přírodní,praním dále měkne a po čase "nevysublimuje" jako umělý vatelín. 

 Pro dlouhou životnost je deka obšita dvojitým lemováním a bohatě prošita volným quiltováním na domácím šicím stroji - celoplošný květinový vzor a ozdobná bordura.

Vzhledem k použitým vysoce kvalitním materálům - zvláště vatelínu a nití, je deka i po prošití krásně měká a dalším používáním a praním ještě měkne.

Rozměr : 140X180 cm

Látka : vysoce kvalitní 100% bavlna -kvalitní zahraniční látka - USA

Výplň : luxusní vatelín 100% bavlna - USA

Nitě : Signature - USA

Praní do 40 stupňů,  s jemným pracím prostředkem. Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.

DEK8
Patchwork deka - SORBET http://www.mp-patchwork.cz/4568-large/patchwork-deka-sorbet-v-galerie-prodanych-vyrobk.jpg <p>Pro tento quilt jsem použila zahraniční designové látky-z krásně barevné kolekce FELICITY SORBET od Roberta Kaufmana.</p> <p>Zadní strana je z hezky barevně sladěného puntíku od A.E.Nathan.</p> <p>Výplň tvoří luxusní 100% bavlněný dovozový vatelín nejvyšší kvality. Je zárukou dlouhé životnosti a užitné hodnoty. Je hřejivý a krásně prodyšný-je čistě přírodní,praním dále měkne a po čase "nevysublimuje" jako umělý vatelín. </p> <p> Pro dlouhou životnost je deka obšita dvojitým lemováním a bohatě prošita volným quiltováním na domácím šicím stroji - celoplošný květinový vzor a ozdobná bordura.</p> <p>Vzhledem k použitým vysoce kvalitním materálům - zvláště vatelínu a nití, je deka i po prošití krásně měká a dalším používáním a praním ještě měkne.</p> <p>Rozměr : 140X180 cm</p> <p>Látka : vysoce kvalitní 100% bavlna -kvalitní zahraniční látka - USA</p> <p>Výplň : luxusní vatelín 100% bavlna - USA</p> <p>Nitě : Signature - USA</p> <p>Praní do 40 stupňů,  s jemným pracím prostředkem. Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.</p> galerie-prodanych-vyrobk 3900 CZK out_of_stock