Dětská patchwork deka - 1
 • Dětská patchwork deka - 1
 • Dětská patchwork deka - 2
 • Dětská patchwork deka - 3
 • Dětská patchwork deka - 4
 • Dětská patchwork deka - 5
 • Dětská patchwork deka - 6

Dětská patchwork deka

Dětská deka v moderním designu - krásný dárek pro miminko či batole.
Počet

Ušita z velmi kvalitních dovozových látek od Wilmington Prints, Robert Kaufman a Timeless Treasures - 100% bavlna.

Výplň je také čistě přírodní - velmi kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Warm &Natural (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.

Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.

Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.

Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.

Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.

Je prošívaná voným prošíváním vzorem srdíček pro trvanlivost deky a plasticitu quiltu. Prošito na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním.
Deka měří přibližně 35 palců x 44 palců (cca 88x110 cm).

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.
MP-PATCHWORK
DEK27

Parametry

MATERIÁL
Bavlna
BARVA
bílá
modrá
červená
VELIKOST
BABY
Dětská patchwork deka http://www.mp-patchwork.cz/4636-large/detska-patchwork-deka-v-galerie-prodanych-vyrobk.jpg Ušita z velmi kvalitních dovozových látek od Wilmington Prints, Robert Kaufman a Timeless Treasures - 100% bavlna.<br /><br /> Výplň je také čistě přírodní - velmi kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Warm &amp;Natural (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.<br /><br /> Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.<br /><br /> Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.<br /><br /> Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.<br /><br /> Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.<br /><br /> Je prošívaná voným prošíváním vzorem srdíček pro trvanlivost deky a plasticitu quiltu. Prošito na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním.<br /> Deka měří přibližně 35 palců x 44 palců (cca 88x110 cm).<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. galerie-prodanych-vyrobk 2150 CZK out_of_stock