Unique Stitch  - 1
  • Unique Stitch  - 1

Unique Stitch

110,00 Kč
Není daň

Nevypratelné lepidlo na textil je určené pro spojování dvou látek lepením - lemy, záplaty,stužky,vlnovky,šikmé proužky,suché zipy atd. Zároveň je vhodné i pro lepení kamínků a flitrů na všechny druhy látek. 

Spoj je TRVALÝ a zůstává stále pružný, takže ani nevíte že lepidlo tam je. Výrobky lze pak prát i sušit v sušičce

Počet
skladem

V mokrém stavu má lepidlo bílou barvu a je neprůhledné, ale po zaschnutí zprůhlední. V tenké vrstvě je lepidlo téměř neviditelné. 

Použití :

Kápněte na rub látky.

Lehce rozetřete prstem nebo malým štětcem.

Pokud lemujete nebo umisťujete aplikaci, naneste lepidlo na celou plochu rovnoměrně až ke kraji.

Lehce prsty přitlačte, po několika minutách opět prsty pořádně přimáčkněte - po 30 minutách je možno vyžehlit. Prát až po 24 hodinách!

36 ml

 

LEP03
3 ks
Unique Stitch http://www.mp-patchwork.cz/2009-large/unique-stitch-v-lepidla.jpg <p><span>V mokrém stavu má lepidlo bílou barvu a je neprůhledné, ale po zaschnutí zprůhlední. V tenké vrstvě je lepidlo téměř neviditelné. </span></p> <p><span style="font-size:11px;line-height:1.5em;"><strong>Použití</strong> :</span></p> <p>Kápněte na rub látky.</p> <p>Lehce rozetřete prstem nebo malým štětcem.</p> <p>Pokud lemujete nebo umisťujete aplikaci, naneste lepidlo na celou plochu rovnoměrně až ke kraji.</p> <p>Lehce prsty přitlačte, po několika minutách opět prsty pořádně přimáčkněte - po 30 minutách je možno vyžehlit. Prát až po 24 hodinách!</p> <p>36 ml</p> <p> </p> lepidla 110 CZK in_stock