QUILTERS DREAM - ORIENT SELECT NATURAL- QUEEN Quilters Dream - 1
  • QUILTERS DREAM - ORIENT SELECT NATURAL- QUEEN Quilters Dream - 1
  • QUILTERS DREAM - ORIENT SELECT NATURAL- QUEEN Quilters Dream - 2

QUILTERS DREAM - ORIENT SELECT NATURAL- QUEEN

1 071,00 Kč
Není daň
Vatelíny QUILTERS DREAM JSOU ŠPIČKOVÉ KVALITY - LEPŠÍ NA TRHU NENAJDETE! Luxusní směs - bavlna, bambus, hedvábí a tencel. Vatelín prémiové kvality - MID LOFT- cca 3 mm silný. Velikost QUEEN - 93x108 inch (cca 236x274 cm). Čistě přírodní - není vpichováno do polypropylénové mřížky ani lepeno. Cena za 1 balení.
Počet
Vyprodáno

Velikost: 93X108 inch
Složení:25% bambus, 25% hedvábí, 25% Tencel, 25% bavlna.

Luxusní směs ze sametových vláken z bambusu, jemného hedvábí, silného hedvábného Tencelu a měkké stabilní bavlny. Výsledkem je nádherná měkost, síla, teplo a prodyšnost. Elegantní, měká splývavost vatelínu DREAM ORIENT je mimo veškerá srovnání s ostatními vatelíny.

Bambusové vlákno - sametově měkké, teplé v zimě, chladivé v létě.

Hedvábí - nejsilnější přírodní vlákno, které se vždy vyznačovalo kvalitou a elegancí. Orient obsahuje vysoce kvalitní hedvábí Tussah "Peace", které je silnější a odolnější než bílé hedvábí.

Botanický Tencel - mimořádně silný, pružný, odolný vůči přehybům a přesto měkký - často je nazýván jako imitace hedvábí.

Bavlna - měkoučká a hřejivá.

Používáním a praním výrobek ještě více měkne.Přírodní vlákno, výrobek je prodyšný - žádný pocit igelitového pytle, jako v případě umělých vláken. Žádné prolézání vláken skrz látku!!

Výplň z přírodních vláken je prodyšná a daleko trvanlivější - prodlužte život svým krásným quiltům.

Excelentní pro oba druhy quiltování. Quiltovat až 8 palců (20 cm) od sebe.

Snadná manipulace i s velkou dekou.

Výplň se "nesype",nežmolkuje a necuckovatí.

Srážlivost minimální - 3 %.

Hotový výrobek pereme na jemný program, možno sušit v sušičce při nízké teplotě.

Vyrobeno v USA.
V47
QUILTERS DREAM - ORIENT SELECT NATURAL- QUEEN http://www.mp-patchwork.cz/4435-large/quilters-dream-orient-select-natural-queen-quilters-dream-v-smes.jpg Velikost: 93X108 inch <br /> Složení:25% bambus, 25% hedvábí, 25% Tencel, 25% bavlna.<br /><br /> Luxusní směs ze sametových vláken z bambusu, jemného hedvábí, silného hedvábného Tencelu a měkké stabilní bavlny. Výsledkem je nádherná měkost, síla, teplo a prodyšnost. Elegantní, měká splývavost vatelínu DREAM ORIENT je mimo veškerá srovnání s ostatními vatelíny.<br /><br /> Bambusové vlákno - sametově měkké, teplé v zimě, chladivé v létě.<br /><br /> Hedvábí - nejsilnější přírodní vlákno, které se vždy vyznačovalo kvalitou a elegancí. Orient obsahuje vysoce kvalitní hedvábí Tussah "Peace", které je silnější a odolnější než bílé hedvábí.<br /><br /> Botanický Tencel - mimořádně silný, pružný, odolný vůči přehybům a přesto měkký - často je nazýván jako imitace hedvábí.<br /><br /> Bavlna - měkoučká a hřejivá.<br /><br /> Používáním a praním výrobek ještě více měkne.Přírodní vlákno, výrobek je prodyšný - žádný pocit igelitového pytle, jako v případě umělých vláken. Žádné prolézání vláken skrz látku!! <br /><br /> Výplň z přírodních vláken je prodyšná a daleko trvanlivější - prodlužte život svým krásným quiltům.<br /><br /> Excelentní pro oba druhy quiltování. Quiltovat až 8 palců (20 cm) od sebe. <br /><br /> Snadná manipulace i s velkou dekou.<br /><br /> Výplň se "nesype",nežmolkuje a necuckovatí.<br /><br /> Srážlivost minimální - 3 %.<br /><br /> Hotový výrobek pereme na jemný program, možno sušit v sušičce při nízké teplotě. <br /><br /> Vyrobeno v USA. smes 1071 CZK out_of_stock