QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN Quilters Dream - 1
  • QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN Quilters Dream - 1
  • QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN Quilters Dream - 2
  • QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN Quilters Dream - 3
  • QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN Quilters Dream - 4

QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN

790,00 Kč
Není daň
Vatelíny QUILTERS DREAM JSOU ŠPIČKOVÉ KVALITY - LEPŠÍ NA TRHU NENAJDETE! Luxusní vlněný vatelín velikost TWIN 93x72 inch (tj.cca 233x180 cm). Vatelín z čisté vlny je lehoučký,nadýchaný, pružný, mimořádně měkký a teploučký. Vatelín pro deku, která se bude dědit z generace na generaci. 100% čistá vlna z ovce domácí a jemné merino vlny. Cca 120g/m2 Přibližně 10 mm silný.
Počet
Vyprodáno

Vatelín z čisté vlny je lehoučký,nadýchaný, pružný, mimořádně měkký a teploučký. Vatelín pro deku, která se bude dědit z generace na generaci.

100% čistá vlna z ovce domácí a jemné merino vlny.

Vlna reguluje tělesnou teplotu lépe než jakékoli jiné vlákno, a zabraňuje tomu, aby Vám bylo moc horko nebo chladno, zatímco spíte.

Vlna udržuje teplotu, aniž by byla těžká a je přirozeně hygroskopická, absorbuje vlhkost až do 25% své vlastní váhy - bez pocitu vlhkosti.

Žádné prolézání vláken skrz látku!!

Excelentní pro oba druhy quiltování až 8 palců (20 cm) od sebe.

Snadná manipulace i s velkou dekou.

Stabilní provedení - má vysokou pevnost a drží tvar. Odolný proti zmačkání, slehnutí - vrátí se do původního tvaru.

Mimořádně měkký.

Nesráží se.

Nepředepírat !

Doporučeno po dokončení quiltu vyprat-jemným prostředkem na vlnu.

Hotový výrobek pereme jako náš nejoblíbenější vlněný svetr, je možno i na program vlna v pračce, s pracími prostředky určenými na vlnu.

Možno sušit v sušičce na jemný program.

Čistě přírodní produkt - žádná mřížka ani lepidlo.

Vyrobeno v USA.
CENA ZA 1 BALENÍ
V26

Parametry

MATERIÁL
Vlna
ŠÍŘKA
236
BARVA
přírodní
VELIKOST
TWIN
QUILTERS DREAM-VATELÍN 100% VLNA - TWIN http://www.mp-patchwork.cz/3818-large/quilters-dream-vatelin-100-vlna-twin-quilters-dream-v-vlna.jpg Vatelín z čisté vlny je lehoučký,nadýchaný, pružný, mimořádně měkký a teploučký. Vatelín pro deku, která se bude dědit z generace na generaci.<br /><br /> 100% čistá vlna z ovce domácí a jemné merino vlny.<br /><br /> Vlna reguluje tělesnou teplotu lépe než jakékoli jiné vlákno, a zabraňuje tomu, aby Vám bylo moc horko nebo chladno, zatímco spíte.<br /><br /> Vlna udržuje teplotu, aniž by byla těžká a je přirozeně hygroskopická, absorbuje vlhkost až do 25% své vlastní váhy - bez pocitu vlhkosti.<br /><br /> Žádné prolézání vláken skrz látku!! <br /><br /> Excelentní pro oba druhy quiltování až 8 palců (20 cm) od sebe.<br /><br /> Snadná manipulace i s velkou dekou.<br /><br /> Stabilní provedení - má vysokou pevnost a drží tvar. Odolný proti zmačkání, slehnutí - vrátí se do původního tvaru.<br /><br /> Mimořádně měkký.<br /><br /> Nesráží se.<br /><br /> Nepředepírat !<br /><br /> Doporučeno po dokončení quiltu vyprat-jemným prostředkem na vlnu.<br /><br /> Hotový výrobek pereme jako náš nejoblíbenější vlněný svetr, je možno i na program vlna v pračce, s pracími prostředky určenými na vlnu.<br /><br /> Možno sušit v sušičce na jemný program.<br /><br /> Čistě přírodní produkt - žádná mřížka ani lepidlo.<br /><br /> Vyrobeno v USA. <br /> CENA ZA 1 BALENÍ vlna 790 CZK out_of_stock