QUILTERS DREAM DELUXE - VATELÍN 100% BAVLNA-QUEEN Quilters Dream - 1
  • QUILTERS DREAM DELUXE - VATELÍN 100% BAVLNA-QUEEN Quilters Dream - 1
  • QUILTERS DREAM DELUXE - VATELÍN 100% BAVLNA-QUEEN Quilters Dream - 2

QUILTERS DREAM DELUXE - VATELÍN 100% BAVLNA-QUEEN

Kč981.00
No tax
Vatelíny QUILTERS DREAM JSOU ŠPIČKOVÉ KVALITY - LEPŠÍ NA TRHU NENAJDETE! Luxusní 100% bavlněný vatelín prémiové kvality -HIGH LOFT- cca 4 mm silný. Cca 200g/m2. Velikost QUEEN - 93x108 inch (cca 236x274 cm). Velmi měkký a poddajný - vyroben z nejjemnější vysoce kvalitní americké bavlny. Quilters Dream vatelín má velmi vysokou tepelnou hodnotu R=3,8 (tepelný odpor vrstvy)- je krásně teplý a navíc lehký a prodyšný. Čistě přírodní - není vpichováno do polypropylénové mřížky ani lepeno. Cena za 1 balení.
Quantity
Out-of-Stock

Velikost: 93X108 inch
100% nebělená kvalitní bavlna, výrobce používá nejjemnější, vysoce kvalitní bavlněná vlákna, takže vatelín přetrvá generace.Bavlna je měkoučká a hřejivá. Používáním a praním výrobek ještě více měkne.Přírodní vlákno, výrobek je prodyšný - žádný pocit igelitového pytle, jako v případě umělých vláken. Žádné prolézání vláken skrz látku!!

Výplň z přírodních vláken je prodyšná a daleko trvanlivější - prodlužte život svým krásným quiltům.

Excelentní pro oba druhy quiltování. Quiltovat až 8 palců (20 cm) od sebe.

Snadná manipulace i s velkou dekou.

Výplň se "nesype",nežmolkuje a necuckovatí.

Srážlivost minimální -1 %.

Hotový výrobek pereme na jemný program, možno sušit v sušičce při nízké teplotě.

Vyrobeno v USA.
V42

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
PRODEJNÍ JEDNOTKA
kus
VELIKOST
QUEEN
QUILTERS DREAM DELUXE - VATELÍN 100% BAVLNA-QUEEN http://www.mp-patchwork.cz/4337-large/quilters-dream-deluxe-vatelin-100-bavlna-queen-vateliny-quilters-dream-jsou-spickove-kvality-lepsi-na-trhu-nenajdete-luxusni-100.jpg Velikost: 93X108 inch <br /> 100% nebělená kvalitní bavlna, výrobce používá nejjemnější, vysoce kvalitní bavlněná vlákna, takže vatelín přetrvá generace.Bavlna je měkoučká a hřejivá. Používáním a praním výrobek ještě více měkne.Přírodní vlákno, výrobek je prodyšný - žádný pocit igelitového pytle, jako v případě umělých vláken. Žádné prolézání vláken skrz látku!! <br /><br /> Výplň z přírodních vláken je prodyšná a daleko trvanlivější - prodlužte život svým krásným quiltům.<br /><br /> Excelentní pro oba druhy quiltování. Quiltovat až 8 palců (20 cm) od sebe. <br /><br /> Snadná manipulace i s velkou dekou.<br /><br /> Výplň se "nesype",nežmolkuje a necuckovatí.<br /><br /> Srážlivost minimální -1 %.<br /><br /> Hotový výrobek pereme na jemný program, možno sušit v sušičce při nízké teplotě. <br /><br /> Vyrobeno v USA. bavlna 981 CZK out_of_stock