JUNGLE - Peppered Cotton - 29 STUDIO E - 1
  • JUNGLE - Peppered Cotton - 29 STUDIO E - 1
  • JUNGLE - Peppered Cotton - 29 STUDIO E - 2
  • JUNGLE - Peppered Cotton - 29 STUDIO E - 3
  • JUNGLE - Peppered Cotton - 29 STUDIO E - 4

JUNGLE - Peppered Cotton - 29

Kč26.00
No tax

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E Fabrics.

100% bavlněná látka typu chambray tkaná v Indii.

Barva vláken : zelená +černá

Quantity
skladem

The minimum purchase order quantity for the product is 3.

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.

Oboustranné.

Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.

Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.

Šíře 112-114 cm.

Minimální odběr 30 cm= 3 ks

 

SHOT06
65 Items
2015-05-01

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
MOTIV
jednobarevné
BARVA
zelená
ŠÍŘKA
112 cm
KOLEKCE
PEPPERED COTTONS
GRAMÁŽ
150 g/m2
JUNGLE - Peppered Cotton - 29 http://www.mp-patchwork.cz/2152-large/jungle-peppered-cotton-29-peppered-cottons-od-pepper-cory-pro-studio-e-fabrics-100-bavlnena-latka-typu-chambray-tkana-v-indii-ba.jpg <p>PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.</p> <p>Oboustranné.</p> <p>Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.</p> <p>Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.</p> <p>Šíře 112-114 cm.</p> <p>Minimální odběr 30 cm= 3 ks</p> <p> </p> chambray 26 CZK in_stock