FOG - Peppered Cotton- 47 STUDIO E - 1
  • FOG - Peppered Cotton- 47 STUDIO E - 1
  • FOG - Peppered Cotton- 47 STUDIO E - 2
  • FOG - Peppered Cotton- 47 STUDIO E - 3

FOG - Peppered Cotton- 47

Kč26.00
No tax

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E Fabrics.

100% bavlněná látka typu chambray tkaná v Indii.

Barva vláken: bílá+středně šedá

Quantity
skladem

The minimum purchase order quantity for the product is 3.

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.

Oboustranné.

Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.

Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.

Šíře 112-114 cm.

Minimální odběr 30 cm= 3 ks

 

SHOT20
18 Items
2015-05-01

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
MOTIV
jednobarevné
BARVA
šedá
ŠÍŘKA
112 cm
KOLEKCE
PEPPERED COTTONS
GRAMÁŽ
150 g/m2
FOG - Peppered Cotton- 47 http://www.mp-patchwork.cz/2313-large/fog-peppered-cotton-47-peppered-cottons-od-pepper-cory-pro-studio-e-fabrics-100-bavlnena-latka-typu-chambray-tkana-v-indii-barva.jpg <p>PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.</p> <p>Oboustranné.</p> <p>Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.</p> <p>Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.</p> <p>Šíře 112-114 cm.</p> <p>Minimální odběr 30 cm= 3 ks</p> <p> </p> chambray 26 CZK in_stock