DEEP WATER- KOSTKA MALÁ STUDIO E - 1
  • DEEP WATER- KOSTKA MALÁ STUDIO E - 1
  • DEEP WATER- KOSTKA MALÁ STUDIO E - 2

DEEP WATER- KOSTKA MALÁ

Kč26.00
No tax

PEPPERED FANCIES - kostky a pruhy jsou vizuální požitek. Kombinujte tyto vzory s jednobarevnými látkami z kolekce PEPPERED COTTONS - ušijte deky, oblečení, bytové doplňky - možnosti jsou nekonečné. Mírně tlumený a luxusní vzhled.

Kostka vel. cca 1/4 inch (cca 6 mm)

Quantity
skladem

The minimum purchase order quantity for the product is 3.

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.

Oboustranné.

Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.

Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.

Šíře 112-114 cm.

Minimální odběr 30 cm= 3 ks

 

SHOT47
18 Items
2015-05-01

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
MOTIV
kostka
BARVA
modrá
ŠÍŘKA
112 cm
KOLEKCE
PEPPERED FANCIES
GRAMÁŽ
150 g/m2
DEEP WATER- KOSTKA MALÁ http://www.mp-patchwork.cz/2767-large/deep-water-kostka-mala-peppered-fancies-kostky-a-pruhy-jsou-vizualni-pozitek-kombinujte-tyto-vzory-s-jednobarevnymi-latkami-z-ko.jpg <p>PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.</p> <p>Oboustranné.</p> <p>Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.</p> <p>Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.</p> <p>Šíře 112-114 cm.</p> Minimální odběr 30 cm= 3 ks <p> </p> chambray 26 CZK in_stock