WHITE SUGAR-Peppered Cotton-09 STUDIO E - 1
  • WHITE SUGAR-Peppered Cotton-09 STUDIO E - 1

WHITE SUGAR-Peppered Cotton-09

Kč24.00
No tax
Bílá, která je opravdu bílá. PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E Fabrics. 100% bavlněná látka typu chambray tkaná v Indii.
Quantity

The minimum purchase order quantity for the product is 3.

PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.

Oboustranné.

Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.

Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.

Šíře 112-114 cm.

Minimální odběr 30 cm= 3 ks
Srážlivost: cca 6%
SHOT68
25 Items

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
MOTIV
jednobarevné
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
ŠÍŘKA
112 cm
BARVA
bílá
KOLEKCE
PEPPERED COTTONS
GRAMÁŽ
150 g/m2
WHITE SUGAR-Peppered Cotton-09 http://www.mp-patchwork.cz/3837-large/white-sugar-peppered-cotton-09-bila-ktera-je-opravdu-bila-peppered-cottons-od-pepper-cory-pro-studio-e-fabrics-100-bavlnena-latk.jpg PEPPERED COTTONS od Pepper Cory pro Studio E.Peppered cotton je bavlněná látka typu charmbray (shot cotton) tkaná v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte.Mají o něco vyšší gramáž než tradiční chambray látky a proto jdou perfektně kombinovat se standardní, kvalitní látkou pro patchwork. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.<br /><br /> Oboustranné.<br /><br /> Po vyprání látka mírně zpevní a barvy mírně zesílí. Proto nikdy nekombinujte do jednoho projektu nepředeprané a předeprané peppered cottons.<br /><br /> Žehlit stačí na střední teplotu - vlna.<br /><br /> Šíře 112-114 cm.<br /><br /> Minimální odběr 30 cm= 3 ks<br /> Srážlivost: cca 6% chambray 24 CZK in_stock