Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 1
 • Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 1
 • Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 2
 • Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 3
 • Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 4
 • Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 5
 • Dětská patchwork deka - MAŠINKY - 6

Dětská patchwork deka - MAŠINKY

Kč1,450.00
No tax
Deka plná krásných mašinek je krásný dárek pro chlapečka.
Quantity

Ušita z velmi kvalitních dovozových látek od Wilmington Prints, Robert Kaufman a Timeless Treasures - 100% bavlna.

Výplň je také čistě přírodní - velmi kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Warm &Natural (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.

Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.

Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.

Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.

Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.

Je prošívaná voným prošíváním vzorem dětské kresby kolejí pro trvanlivost deky a plasticitu vzoru. Prošito na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním.
Deka měří přibližně 35 palců x 44 palců (cca 88x110 cm).

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.
MP-PATCHWORK
DEK21
1 Item

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
VELIKOST
CRIB
Dětská patchwork deka - MAŠINKY http://www.mp-patchwork.cz/4211-large/detska-patchwork-deka-masinky-deka-plna-krasnych-masinek-je-krasny-darek-pro-chlapecka-deky-detske.jpg Ušita z velmi kvalitních dovozových látek od Wilmington Prints, Robert Kaufman a Timeless Treasures - 100% bavlna.<br /><br /> Výplň je také čistě přírodní - velmi kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Warm &amp;Natural (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.<br /><br /> Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.<br /><br /> Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.<br /><br /> Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.<br /><br /> Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.<br /><br /> Je prošívaná voným prošíváním vzorem dětské kresby kolejí pro trvanlivost deky a plasticitu vzoru. Prošito na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním.<br /> Deka měří přibližně 35 palců x 44 palců (cca 88x110 cm).<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. deky-detske 1450 CZK in_stock