Patchwork deka - BOLD STAR - 1
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 1
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 2
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 3
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 4
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 5
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 6
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 7
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 8
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 9
 • Patchwork deka - BOLD STAR - 10

Patchwork deka - BOLD STAR

Kč7,930.00
No tax
Pokud hledáte krásný a jedinečný doplněk interiéru - báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověka, našli jste ho! Tento moderní přehoz/deka je perfektní doplněk vašeho bytu, který rozzáří každou místnost.
Quantity

Přehoz/deka šitá technikou patchwork.

Hustě prošito na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 181x204 cm

Snadná údržba: praní na 30 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

Materiál:

VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné plátno KONA COTTON černé barvy a batiky z kolekce SONGBIRD oboje od Robert Kaufman Fabrics.

SPODNÍ ČÁST: luxusní dovozový bavlněný satén určený pro spodní stranu quiltů od návrhářky TULY PINK, kolekce FREE FALL. Opravdu jedinečná záležitost - nádherně měký a jemný. Nechte se hýčkat.

VÝPLŇ: QUILTERS DREAM DE LUXE 100% bavlna

NITĚ: SUPERIOR THREADS - SO FINE! a Bottom Line.
MP-PATCHWORK
DEK24
1 Item
Patchwork deka - BOLD STAR http://www.mp-patchwork.cz/4574-large/patchwork-deka-bold-star-pokud-hledate-krasny-a-jedinecny-doplnek-interieru-bajecny-darek-pro-sebe-nebo-milovaneho-cloveka-nasli.jpg Přehoz/deka šitá technikou patchwork.<br /><br /> Hustě prošito na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 181x204 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. <br /><br /> Materiál: <br /><br /> VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné plátno KONA COTTON černé barvy a batiky z kolekce SONGBIRD oboje od Robert Kaufman Fabrics.<br /><br /> SPODNÍ ČÁST: luxusní dovozový bavlněný satén určený pro spodní stranu quiltů od návrhářky TULY PINK, kolekce FREE FALL. Opravdu jedinečná záležitost - nádherně měký a jemný. Nechte se hýčkat.<br /><br /> VÝPLŇ: QUILTERS DREAM DE LUXE 100% bavlna<br /><br /> NITĚ: SUPERIOR THREADS - SO FINE! a Bottom Line. deky-velke 7930 CZK in_stock