Patchwork deka - PARADISE - 1
 • Patchwork deka - PARADISE - 1
 • Patchwork deka - PARADISE - 2
 • Patchwork deka - PARADISE - 3
 • Patchwork deka - PARADISE - 4
 • Patchwork deka - PARADISE - 5
 • Patchwork deka - PARADISE - 6
 • Patchwork deka - PARADISE - 7
 • Patchwork deka - PARADISE - 8
 • Patchwork deka - PARADISE - 9
 • Patchwork deka - PARADISE - 10

Patchwork deka - PARADISE

Kč6,810.00
No tax
Pokud hledáte krásný a jedinečný doplněk interiéru - báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověka, našli jste ho! Tento moderní přehoz/deka je perfektní doplněk vašeho bytu, který rozzáří každou místnost.
Quantity

Přehoz/deka šitá technikou patchwork.

Hustě prošito na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 166X166 cm

Snadná údržba: praní na 30 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

Materiál:

VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné OMBRE látky od Timeless Treasures a černá KONA COTTON od Robert Kaufman Fabrics.

SPODNÍ ČÁST: černá látka s moderním vzorem určená pro spodní stranu quiltů od WINDHAM FABRIC.

VÝPLŇ: HOBBS TUSCANY- 80% bavlna/20% VLNA.

Je o něco silnější než bavlněný vatelín a dává vám to nejlepší z obou materiálů - hřejivost vlny a měkkost bavlny. V zimě hřeje, v létě chladí, čistě přírodní. Nádherně měký a teplý.

NITĚ: SUPERIOR THREADS - SO FINE! a Bottom Line.
MP-PATCHWORK
DEK25
1 Item
Patchwork deka - PARADISE http://www.mp-patchwork.cz/4584-large/patchwork-deka-paradise-pokud-hledate-krasny-a-jedinecny-doplnek-interieru-bajecny-darek-pro-sebe-nebo-milovaneho-cloveka-nasli-.jpg Přehoz/deka šitá technikou patchwork.<br /><br /> Hustě prošito na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 166X166 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. <br /><br /> Materiál: <br /><br /> VRCHNÍ ČÁST - 100% bavlněné OMBRE látky od Timeless Treasures a černá KONA COTTON od Robert Kaufman Fabrics.<br /><br /> SPODNÍ ČÁST: černá látka s moderním vzorem určená pro spodní stranu quiltů od WINDHAM FABRIC. <br /><br /> VÝPLŇ: HOBBS TUSCANY- 80% bavlna/20% VLNA. <br /><br /> Je o něco silnější než bavlněný vatelín a dává vám to nejlepší z obou materiálů - hřejivost vlny a měkkost bavlny. V zimě hřeje, v létě chladí, čistě přírodní. Nádherně měký a teplý.<br /><br /> NITĚ: SUPERIOR THREADS - SO FINE! a Bottom Line. deky-velke 6810 CZK in_stock