URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl  - 1
  • URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl  - 1
  • URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl  - 2
  • URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl  - 3
  • URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl  - 4

URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl

Kč590.00
No tax

Dečka na stůl ve svěžích barvách, šitá patchworkovou technikou.

Quantity
Out-of-Stock

Na tento běhoun byly použity dovozové látky: ručně barvená indonézská batika a 100% bavlněné kvalitní látky. Šito technikou patchwork.

Podloženo kvalitním bavlněným vatelínem. Velmi hustě ozdobně volně proquiltováno - prošito, takže je zaručena dlouhá trvanlivost, navíc se Vám nebude téměř mačkat - na obrázku je běhoun po ušití vypraný a vysušený v sušičce - nežehlený.

Prát do 40 stupňů, možno sušit v sušičce při nižší teplotě.

Rozměr cca 35x75 cm.

UBR4

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
MOTIV
geometrické
BARVA
bílá
černá
červená
žlutá
URBAN RUNNER - běhoun,dečka,ubrus na stůl http://www.mp-patchwork.cz/2003-large/urban-runner-behoundeckaubrus-na-stul-decka-na-stul-ve-svezich-barvach-sita-patchworkovou-technikou-galerie-prodanych-vyrobk.jpg <p>Na tento běhoun byly použity dovozové látky: ručně barvená indonézská batika a 100% bavlněné kvalitní látky. Šito technikou patchwork.</p> <p>Podloženo kvalitním bavlněným vatelínem. Velmi hustě ozdobně volně proquiltováno - prošito, takže je zaručena dlouhá trvanlivost, navíc se Vám nebude téměř mačkat - na obrázku je běhoun po ušití vypraný a vysušený v sušičce - nežehlený.</p> <p>Prát do 40 stupňů, možno sušit v sušičce při nižší teplotě.</p> <p>Rozměr cca 35x75 cm.</p> galerie-prodanych-vyrobk 590 CZK out_of_stock