PRODÁNO - Ragový polštář - zima/vánoce  - 1
  • PRODÁNO - Ragový polštář - zima/vánoce  - 1
  • PRODÁNO - Ragový polštář - zima/vánoce  - 2

PRODÁNO - Ragový polštář - zima/vánoce

Kč630.00
No tax
Povlak na polštář šitý patchworkovou technikou rag quilting,
Quantity
Out-of-Stock

100% bavlna - přední díl: vysoce kvalitní, nové dovozové látky se zimní tématikou, kombinované se zelenou Peppered Cotton. Uzávěr obálka na zadním díle-tmavěmodrá.

Po ušití polštář prochází jedním pracím cyklem, aby se spustilo tzv. "ragování". Třásnění z bavlny dalším praním ještě nabyde a zacelí se. Praní ragovým výrobkům svědčí.

Bez obav možno prát v pračce do 40 stupňů a sušit na jemný program v sušičce.

Velikost : cca 50x50 cm.
POLST12
PRODÁNO - Ragový polštář - zima/vánoce http://www.mp-patchwork.cz/3384-large/prodano-ragovy-polstar-zima-vanoce-povlak-na-polstar-sity-patchworkovou-technikou-rag-quilting-galerie-prodanych-vyrobk.jpg 100% bavlna - přední díl: vysoce kvalitní, nové dovozové látky se zimní tématikou, kombinované se zelenou Peppered Cotton. Uzávěr obálka na zadním díle-tmavěmodrá.<br /><br /> Po ušití polštář prochází jedním pracím cyklem, aby se spustilo tzv. "ragování". Třásnění z bavlny dalším praním ještě nabyde a zacelí se. Praní ragovým výrobkům svědčí.<br /><br /> Bez obav možno prát v pračce do 40 stupňů a sušit na jemný program v sušičce.<br /><br /> Velikost : cca 50x50 cm. galerie-prodanych-vyrobk 630 CZK out_of_stock