PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 3
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 1
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 2
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 3
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 4
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 5
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 6
 • PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka - 7

PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka

Kč7,600.00
No tax
Chevron je cool - moderní a nápadný. Na tuto deku jsem použila chambray látky, které výrobku dodávají atraktivní mírně tlumený a luxusní vzhled.
Quantity
Out-of-Stock

Použité látky jsou z kolekce chambray látek Peppered Cottons od Studio E Fabrics.
Co jsou přesně chambray látky? Jsou to látky tkané v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.
Výsledkem je jedinečné a krásné dílo pro váš obývací pokoj, ložnici či pokoj pro hosty.
Hustě, poctivě quiltováno technikou volného prošívání na mém domácím stroji bez rámu.
Výplň tvoří luxusní dovozový Quilters Dream 100% bavlněný vatelín. To zaručuje dlouhou životnost a kvalitu.
Je krásně měká,teplá a prodyšná, čistě přírodní. Dalším praním dále měkne.
Zadní díl je kvalitní, dovozový popelín od výrobce Makower UK.

Velikost: 153 x 205 cm

Praní do 40 stupňů, s jemným pracím prostředkem.
Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.

MP-PATCHWORK
DEK05
PRODÁNO - CHAMBRAY CHEVRON - patchwork deka http://www.mp-patchwork.cz/3604-large/prodano-chambray-chevron-patchwork-deka-chevron-je-cool-moderni-a-napadny-na-tuto-deku-jsem-pouzila-chambray-latky-ktere-vyrobku.jpg Použité látky jsou z kolekce chambray látek Peppered Cottons od Studio E Fabrics. <br /> Co jsou přesně chambray látky? Jsou to látky tkané v Indii ze dvou různých (předem obarvených) odstínů či barev- osnova a útek jsou dvě různé barvy či odstíny a vytváří jemné,tlumené barvené efekty,které se mění v závislosti na tom z jakého úhlu se díváte. Atraktivní a ideální pro mírně tlumený, luxusní quilt.<br /> Výsledkem je jedinečné a krásné dílo pro váš obývací pokoj, ložnici či pokoj pro hosty.<br /> Hustě, poctivě quiltováno technikou volného prošívání na mém domácím stroji bez rámu.<br /> Výplň tvoří luxusní dovozový Quilters Dream 100% bavlněný vatelín. To zaručuje dlouhou životnost a kvalitu.<br /> Je krásně měká,teplá a prodyšná, čistě přírodní. Dalším praním dále měkne.<br /> Zadní díl je kvalitní, dovozový popelín od výrobce Makower UK.<br /><br /> Velikost: 153 x 205 cm<br /><br /> Praní do 40 stupňů, s jemným pracím prostředkem.<br /> Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.<br /><br /> galerie-prodanych-vyrobk 7600 CZK out_of_stock