PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 1
 • PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 1
 • PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 2
 • PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 3
 • PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 4
 • PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 5
 • PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN - 6

PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN

Kč4,000.00
No tax
Spousta krásných barev oživí váš den! Použijte jako deku a nebo ji můžete použít jako dekorační prvek do vašeho obývacího pokoje. Jedinečný dárek!
Quantity
Out-of-Stock

Pro tento quilt jsem použila zahraniční designové látky-z krásně barevné kolekce TRUE COLORS od TULY PINK.

Zadní strana je z moderní černobílé látky s textem od WINDHAM FABRICS.

Výplň tvoří luxusní australský vatelín nejvyšší kvality ve složení 60%vlna/40% polyester, takže deka je nádherně teplá, měká a prodyšná. Nemáte pocit, že se balíte do gumy, jako v případě polyesterového vatelínu.Je také zárukou dlouhé životnosti a užitné hodnoty. Praním dále měkne a po čase "nevysublimuje" jako umělý vatelín.

Pro dlouhou životnost je deka obšita dvojitým lemováním a bohatě prošita volným quiltováním na domácím šicím stroji, bez rámu.

Vzhledem k použitým vysoce kvalitním materálům - zvláště vatelínu a nití, je deka i po prošití krásně měká a dalším používáním a praním ještě měkne.

Rozměr : cca 140X180 cm

Látka : vysoce kvalitní 100% bavlna -kvalitní zahraniční látka - FREE SPIRIT USA

Výplň : luxusní vatelín 60% vlna/40% polyester- Austrálie

Nitě : Superior Threads - So Fine - USA

Praní do 40 stupňů, s jemným pracím prostředkem. Lze sušit v sušičce při nízké teplotě.
MP-PATCHWORK
DEK15
PRODÁNO - DEKA GYPSY QUEEN http://www.mp-patchwork.cz/3747-large/prodano-deka-gypsy-queen-spousta-krasnych-barev-ozivi-vas-den-pouzijte-jako-deku-a-nebo-ji-muzete-pouzit-jako-dekoracni-prvek-do.jpg Pro tento quilt jsem použila zahraniční designové látky-z krásně barevné kolekce TRUE COLORS od TULY PINK.<br /><br /> Zadní strana je z moderní černobílé látky s textem od WINDHAM FABRICS.<br /><br /> Výplň tvoří luxusní australský vatelín nejvyšší kvality ve složení 60%vlna/40% polyester, takže deka je nádherně teplá, měká a prodyšná. Nemáte pocit, že se balíte do gumy, jako v případě polyesterového vatelínu.Je také zárukou dlouhé životnosti a užitné hodnoty. Praním dále měkne a po čase "nevysublimuje" jako umělý vatelín. <br /><br /> Pro dlouhou životnost je deka obšita dvojitým lemováním a bohatě prošita volným quiltováním na domácím šicím stroji, bez rámu.<br /><br /> Vzhledem k použitým vysoce kvalitním materálům - zvláště vatelínu a nití, je deka i po prošití krásně měká a dalším používáním a praním ještě měkne.<br /><br /> Rozměr : cca 140X180 cm<br /><br /> Látka : vysoce kvalitní 100% bavlna -kvalitní zahraniční látka - FREE SPIRIT USA<br /><br /> Výplň : luxusní vatelín 60% vlna/40% polyester- Austrálie<br /><br /> Nitě : Superior Threads - So Fine - USA<br /><br /> Praní do 40 stupňů, s jemným pracím prostředkem. Lze sušit v sušičce při nízké teplotě. galerie-prodanych-vyrobk 4000 CZK out_of_stock