PRODÁNO-HUGO-DĚTSKÁ PATCHWOR DEKA  - 3
  • PRODÁNO-HUGO-DĚTSKÁ PATCHWOR DEKA  - 1
  • PRODÁNO-HUGO-DĚTSKÁ PATCHWOR DEKA  - 2
  • PRODÁNO-HUGO-DĚTSKÁ PATCHWOR DEKA  - 3

PRODÁNO-HUGO-DĚTSKÁ PATCHWOR DEKA

Kč3,000.00
No tax
Moderní dětská deka pro miminko nebo batole v hezkých barvách a roztomilým vzorem ježčího kluka. Krásný dárek pro novorozeňátko.
Quantity
Out-of-Stock

Vzor není aplikace, je šitá technikou patchwork.

Je vyrobena z vysoce kvalitních dovozových látek z kolekce Kona Cotton, Peppered Cotton a Tabby Road - 100% bavlna.

Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Quilters Dream (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.

Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.

Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.

Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.

Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.

Je prošívaná celoplošným vzorem pro trvanlivost deky a plasticitu vzoru.Prošito na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním .
Deka měří přibližně 32 palců od 46 palců (cca 80x115 cm).

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

Inspirace- E. Hartman
MP-PATCHWORK
DEK16

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
MOTIV
dětské
zvířata
BARVA
aqua
tyrkysová
šedá
PRODÁNO-HUGO-DĚTSKÁ PATCHWOR DEKA http://www.mp-patchwork.cz/4132-large/prodano-hugo-detska-patchwor-deka-moderni-detska-deka-pro-miminko-nebo-batole-v-hezkych-barvach-a-roztomilym-vzorem-jezciho-kluk.jpg Vzor není aplikace, je šitá technikou patchwork.<br /><br /> Je vyrobena z vysoce kvalitních dovozových látek z kolekce Kona Cotton, Peppered Cotton a Tabby Road - 100% bavlna.<br /><br /> Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní dovozový vatelín ze 100% bavlny od Quilters Dream (žádný recyklát ze starých hadrů). V zimě hřeje, v létě chladí.<br /><br /> Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.<br /><br /> Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.<br /><br /> Výplň je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná.<br /><br /> Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.<br /><br /> Je prošívaná celoplošným vzorem pro trvanlivost deky a plasticitu vzoru.Prošito na rámu - quiltovacím strojem JUKI TL2200 QVP, volným quiltováním .<br /> Deka měří přibližně 32 palců od 46 palců (cca 80x115 cm).<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.<br /><br /> Inspirace- E. Hartman galerie-prodanych-vyrobk 3000 CZK out_of_stock