PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 1
 • PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 1
 • PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 2
 • PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 3
 • PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 4
 • PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 5
 • PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA - 6

PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA

Kč3,330.00
No tax
Top této krásné deky je ušit z látek z koleke Sunshine Roses od designérky Tanya Whelan. Jemný květinový vzor i barvy - seznační volba pro vaši malou princezničku.
Quantity
Out-of-Stock

Na zadní straně quiltu jsou použity jemné a hebké látky z kolekce Symphony Rose od Red Rooster.
Deka byla ozdobně prošita celoplošným květinovým vzorem, technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf). Je prošita na rámu profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Výplň tvoří dovozový polyesterový vatelín té nejvyšší kvality - QUILTERS DREAM PUFF. Tento vatelín je nádherně lehoučký, je 1,5 x teplejší než peří a 2x teplejší než obyčejné silné polyesterové vatelíny.Vyroben z dlouhých vláken, takže vlákna neprolézají.
Prodyšný a velmi příjemný.

Velikost: cca 104 x 124 cm

Péče: prát do 40 stupňů, sušit na vzduchu nebo při nízké teplotě v sušičce.
MP-PATCHWORK
DEK20
PRODÁNO - PATCHWORK DEKA DĚTSKÁ - ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA http://www.mp-patchwork.cz/4142-large/prodano-patchwork-deka-detska-sipkova-ruzenka-top-teto-krasne-deky-je-usit-z-latek-z-koleke-sunshine-roses-od-designerky-tanya-w.jpg Na zadní straně quiltu jsou použity jemné a hebké látky z kolekce Symphony Rose od Red Rooster.<br /> Deka byla ozdobně prošita celoplošným květinovým vzorem, technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf). Je prošita na rámu profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Výplň tvoří dovozový polyesterový vatelín té nejvyšší kvality - QUILTERS DREAM PUFF. Tento vatelín je nádherně lehoučký, je 1,5 x teplejší než peří a 2x teplejší než obyčejné silné polyesterové vatelíny.Vyroben z dlouhých vláken, takže vlákna neprolézají.<br /> Prodyšný a velmi příjemný.<br /><br /> Velikost: cca 104 x 124 cm<br /><br /> Péče: prát do 40 stupňů, sušit na vzduchu nebo při nízké teplotě v sušičce. galerie-prodanych-vyrobk 3330 CZK out_of_stock