PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 1
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 1
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 2
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 3
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 4
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 5
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 6
 • PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA - 7

PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA

Kč9,750.00
No tax
Pokud hledáte báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověkě, našli jste ho! Tato jedinečná překrásná deka je moderní varianta tradičního vzoru Trip around the world (cesta kolem světa). Díky širokému spektru zářivých barev a 1 512 čtverečků - každý o velikosti 2 palce (5 cm) je dosaženo komplikovaného a ohromujícího designu.
Quantity
Out-of-Stock

Materiál: pouze vysoce kvalitní dovozové látky - 100% bavlna

Výplň: 100% polyester Quilters Dream Puff - dodá dece hezkou plasticitu. Je krásně teplý, lehký, prodyšný a příjemný. Vyroben z dlouhých vláken - takže neprolézá a netvoří se kuličky.

Prošíváno na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf). Je prošita na rámu profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 176 x 203 cm

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.
MP-PATCHWORK
DEK18
PRODÁNO - SCRAPPY TRIP - PATCHWORK DEKA http://www.mp-patchwork.cz/4221-large/prodano-scrappy-trip-patchwork-deka-pokud-hledate-bajecny-darek-pro-sebe-nebo-milovaneho-cloveke-nasli-jste-ho-tato-jedinecna-pr.jpg Materiál: pouze vysoce kvalitní dovozové látky - 100% bavlna<br /><br /> Výplň: 100% polyester Quilters Dream Puff - dodá dece hezkou plasticitu. Je krásně teplý, lehký, prodyšný a příjemný. Vyroben z dlouhých vláken - takže neprolézá a netvoří se kuličky.<br /><br /> Prošíváno na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf). Je prošita na rámu profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 176 x 203 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. galerie-prodanych-vyrobk 9750 CZK out_of_stock