PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 1
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 1
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 2
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 3
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 4
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 5
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 6
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 7
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 8
 • PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY - 9

PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY

Kč8,500.00
No tax
Pokud hledáte krásný a jedinečný doplněk interiéru - báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověka, našli jste ho! Tato rozkošná barevná deka je perfektní doplněk vašeho bytu, který rozzáří každou místnost.
Quantity
Out-of-Stock

Materiál: pouze vysoce kvalitní dovozové látky - 100% bavlna, z kolekce BLUEBERRY PARK od designérky Karen Lewis pro Robert Kaufman Fabrics.

Pro zadní část quiltu jsem zvolila luxusní dovozový bavlněný satén od designérky Tuly Pink pro Free Spirit Fabrics. Opravdu jedinečná záležitost - nádherně měký a jemný. Nechte se hýčkat.


Výplň: dovozový vatelín - 100% bavlna Quilters Select - čistě přírodní,je krásně teplý, lehký, prodyšný a příjemný.

Použité nitě: SUPERIOR THREADS - SoFine!, OMNI a Bottom Line.


Hustě prošito na rámu technikou šití s pravítkem a volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 160x 200 cm

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.
MP-PATCHWORK
DEK19
PRODÁNO- PATCHWORK DEKA - BAREVNÉ TROJÚHELNÍKY http://www.mp-patchwork.cz/4284-large/prodano-patchwork-deka-barevne-trojuhelniky-pokud-hledate-krasny-a-jedinecny-doplnek-interieru-bajecny-darek-pro-sebe-nebo-milov.jpg Materiál: pouze vysoce kvalitní dovozové látky - 100% bavlna, z kolekce BLUEBERRY PARK od designérky Karen Lewis pro Robert Kaufman Fabrics.<br /><br /> Pro zadní část quiltu jsem zvolila luxusní dovozový bavlněný satén od designérky Tuly Pink pro Free Spirit Fabrics. Opravdu jedinečná záležitost - nádherně měký a jemný. Nechte se hýčkat.<br /><br /><br /> Výplň: dovozový vatelín - 100% bavlna Quilters Select - čistě přírodní,je krásně teplý, lehký, prodyšný a příjemný.<br /><br /> Použité nitě: SUPERIOR THREADS - SoFine!, OMNI a Bottom Line.<br /><br /><br /> Hustě prošito na rámu technikou šití s pravítkem a volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf) profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 160x 200 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program. galerie-prodanych-vyrobk 8500 CZK out_of_stock