Patchworková deka/přehoz - Happy Day - 1
 • Patchworková deka/přehoz - Happy Day - 1
 • Patchworková deka/přehoz - Happy Day - 2
 • Patchworková deka/přehoz - Happy Day - 3
 • Patchworková deka/přehoz - Happy Day - 4
 • Patchworková deka/přehoz - Happy Day - 5

Patchworková deka/přehoz - Happy Day

Spousta krásných barev oživí váš domov.

Quantity

Pro tento quilt jsem použila mnohé z mých nejoblíbenějších zahraničních designových látek- Lily Ashbury (Summer House kolekce), Kaffe Fassett (Persian Vase), a Sandy Gervais (Lovely). Pro dlouhou životnost je deka obšita dvojitým lemováním a bohatě prošita volným quiltováním - vzor smyčky.

Lze použít jako deku - k zachumláníčku za nastávajících chladných večerů nebo jako přehoz na postel.

Rozměr : 145x200 cm

Materiál : 100% bavlna -kvalitní zahraniční látky od světových návrhářů, možno prát v pračce na 40°C,sušit s sušičce při nízké teplotě.

Výplň : vatelín 100

MP-PATCHWORK
DEK1
Patchworková deka/přehoz - Happy Day http://www.mp-patchwork.cz/1606-large/patchworkova-deka-prehoz-happy-day-spousta-krasnych-barev-ozivi-vas-domov-galerie-prodanych-vyrobk.jpg <p>Pro tento quilt jsem použila mnohé z mých nejoblíbenějších zahraničních designových látek- Lily Ashbury (Summer House kolekce), Kaffe Fassett (Persian Vase), a Sandy Gervais (Lovely). Pro dlouhou životnost je deka obšita dvojitým lemováním a bohatě prošita volným quiltováním - vzor smyčky.</p> <p>Lze použít jako deku - k zachumláníčku za nastávajících chladných večerů nebo jako přehoz na postel.</p> <p>Rozměr : 145x200 cm</p> <p>Materiál : 100% bavlna -kvalitní zahraniční látky od světových návrhářů, možno prát v pračce na 40°C,sušit s sušičce při nízké teplotě.</p> <p>Výplň : vatelín 100</p> galerie-prodanych-vyrobk 4000 CZK out_of_stock