Dětská deka - 1
 • Dětská deka - 1
 • Dětská deka - 2
 • Dětská deka - 3
 • Dětská deka - 4
 • Dětská deka - 5

Dětská deka

Kč1,200.00
No tax

Dětská deka pro miminko v odstínech růžové. Krásný dárek pro novorozeňátko.

Quantity
Out-of-Stock

Je ušita z kvalitních dovozových látek od fy Makower UK ze 100% bavlny. Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní vatelín z 50% bavlny a 50% bambusového vlákna.Bambus je přírodní vlákno s přirozeně antibakteriálními vlastnostmi, měkké jako hedvábí, takže výrobky z něj jsou velmi příjemné na dotek. V zimě hřejivý, v létě chladivý.

Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený. 

Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.

 Tato směs bavlny a bambusu v sobě spojuje nejlepší vlastnosti obou materiálů, výsledkem je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná výplň.

Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku -  netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.

Je proquiltována (prošita) kolem všech rámečků, v každém rámečku je také obšit buď obrázek nebo číslice - jsou pak plastické.

Velikost : 110 x 87 cm

MP-PATCHWORK
DEK3
Dětská deka http://www.mp-patchwork.cz/1709-large/detska-deka-detska-deka-pro-miminko-v-odstinech-ruzove-krasny-darek-pro-novorozenatko-galerie-prodanych-vyrobk.jpg <p>Je ušita z kvalitních dovozových látek od fy Makower UK ze 100% bavlny. Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní vatelín z 50% bavlny a 50% bambusového vlákna.<span>Bambus je přírodní vlákno s </span><strong>přirozeně antibakteriálními vlastnostmi</strong><span>, měkké jako hedvábí, takže výrobky z něj jsou velmi příjemné na dotek. V zimě hřejivý, v létě chladivý.</span></p> <p>Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený. </p> <p>Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.</p> <p> Tato směs bavlny a bambusu v sobě spojuje nejlepší vlastnosti obou materiálů, výsledkem je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná výplň.</p> <p>Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku -  netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.</p> <p>Je proquiltována (prošita) kolem všech rámečků, v každém rámečku je také obšit buď obrázek nebo číslice - jsou pak plastické.</p> <p>Velikost : 110 x 87 cm</p> galerie-prodanych-vyrobk 1200 CZK out_of_stock