NA KABELKY - WOOL LOOK - ŠEDÁ EVROPSKÉ LÁTKY - 2
  • NA KABELKY - WOOL LOOK - ŠEDÁ EVROPSKÉ LÁTKY - 2

NA KABELKY - WOOL LOOK - ŠEDÁ

Kč27.00
No tax
Elegantní a odolná látka na kabelky v ušlechtilém vzhledu vlněné látky. Tato melírovaná látka nejen dobře vypadá a je stylová, ale také se snadno zpracovává a má vzhled vysoké kvality. Příjemná na dotek. 100% polyester - proto je velmi trvanlivá a snadno se čistí.
Quantity

The minimum purchase order quantity for the product is 3.

Látka specielně určená k šití kabelek, tašek, taštiček, peněženek, obalů, podsedáků, piknikových dek,jako potahová látka a spousty dalších věcí .
S tímto materiálem nemůžete nic pokazit - přesvědčte se sami!
Látka splňuje náročné standardy na zdraví bezpečné materiály a má certifikát Öko-Tex Standard 100.

100% polyester.
Šíře:145 cm
gramáž: 270 g/m2
RUČNÍ PRANÍ
KANV11
14 Items

Data sheet

MATERIÁL
Polyester
MOTIV
jednobarevné
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
ŠÍŘKA
145 cm
BARVA
šedá
KOLEKCE
WOOL LOOK
NA KABELKY - WOOL LOOK - ŠEDÁ http://www.mp-patchwork.cz/3852-large/na-kabelky-wool-look-seda-elegantni-a-odolna-latka-na-kabelky-v-uslechtilem-vzhledu-vlnene-latky-tato-melirovana-latka-nejen-dob.jpg Látka specielně určená k šití kabelek, tašek, taštiček, peněženek, obalů, podsedáků, piknikových dek,jako potahová látka a spousty dalších věcí .<br /> S tímto materiálem nemůžete nic pokazit - přesvědčte se sami!<br /> Látka splňuje náročné standardy na zdraví bezpečné materiály a má certifikát Öko-Tex Standard 100.<br /><br /> 100% polyester.<br /> Šíře:145 cm<br /> gramáž: 270 g/m2<br /> RUČNÍ PRANÍ na-kabelky 27 CZK in_stock