POLŠTÁŘ TUMBLEWEED  - 1
  • POLŠTÁŘ TUMBLEWEED  - 1
  • POLŠTÁŘ TUMBLEWEED  - 2

POLŠTÁŘ TUMBLEWEED

Kč690.00
No tax
Quiltovaný povlak na polštář šitý moderní patchworkovou technikou v elegantním stylu, který bude zajímavým doplňkem moderního interiéru.
Quantity

100% bavlna - přední díl: Chambray látka v odstínu True Taupe,smetanová Kona Cotton- Robert Kaufman a Studio E. Zadní díl smetanová Kona Cotton od Robert Kaufman.

Zadní díl chabmbray látka v odstínu True Taupe, Studio E

Přední díl je třívrtstvý - bavlna,kvalitní dovozový bavlněný vatelín, bavlna.

Hustě ozdobně prošitý, takže je vzor krásně plastický.

Zapínání na zadním díle na suchý zip.

Prát v pračce na 30 stupňů a sušit na jemný program v sušičce.

Velikost : 45x45 cm (47x47)

Inspirace - kniha Quilting Modern
POLST20
1 Item
POLŠTÁŘ TUMBLEWEED http://www.mp-patchwork.cz/3493-large/polstar-tumbleweed-quiltovany-povlak-na-polstar-sity-moderni-patchworkovou-technikou-v-elegantnim-stylu-ktery-bude-zajimavym-dop.jpg 100% bavlna - přední díl: Chambray látka v odstínu True Taupe,smetanová Kona Cotton- Robert Kaufman a Studio E. Zadní díl smetanová Kona Cotton od Robert Kaufman.<br /><br /> Zadní díl chabmbray látka v odstínu True Taupe, Studio E<br /><br /> Přední díl je třívrtstvý - bavlna,kvalitní dovozový bavlněný vatelín, bavlna.<br /><br /> Hustě ozdobně prošitý, takže je vzor krásně plastický.<br /><br /> Zapínání na zadním díle na suchý zip.<br /><br /> Prát v pračce na 30 stupňů a sušit na jemný program v sušičce. <br /><br /> Velikost : 45x45 cm (47x47)<br /><br /> Inspirace - kniha Quilting Modern polstare 690 CZK in_stock