Square Squared - Deb Tucker© STUDIO 180 DESIGN - 1
  • Square Squared - Deb Tucker© STUDIO 180 DESIGN - 1
  • Square Squared - Deb Tucker© STUDIO 180 DESIGN - 2

Square Squared - Deb Tucker©

Kč526.00
No tax

Pravítko na vzor Square in a Square. Je to nástroj vše v jednom- šablona pro přesné řezání středového čtverce, na pravítku vytištěn graf pro doporučenou velikost přídavných trojúhelníků a šablona pro konečné, přesné zaříznutí bloku.

Patent a výhradní práva: Studio180 Design (Deb Tucker)

Quantity
Out-of-Stock

Je to nástroj vše v jednom- šablona pro přesné řezání středového čtverce, na pravítku vytištěn graf pro doporučenou velikost přídavných trojúhelníků a šablona pro konečné, přesné zaříznutí bloku.
S tímto pravítkem dosáhnete velmi přesných bloků.
Velikost pravítka 6 1/2 x 12 1/2 inch.
6 velikostí bloku - 1 - 6 inch.
Návod krok za krokem s obrázky.
Návod pro praváky i leváky.
Jemné linky pro vysokou přesnost.

P106

Data sheet

PRODEJNÍ JEDNOTKA
kus
KOLEKCE
SPECIALITY RULERS
Square Squared - Deb Tucker© http://www.mp-patchwork.cz/2693-large/square-squared-deb-tucker.jpg <p>Je to nástroj vše v jednom- šablona pro přesné řezání středového čtverce, na pravítku vytištěn graf pro doporučenou velikost přídavných trojúhelníků a šablona pro konečné, přesné zaříznutí bloku.<br />S tímto pravítkem dosáhnete velmi přesných bloků.<br />Velikost pravítka 6 1/2 x 12 1/2 inch.<br />6 velikostí bloku - 1 - 6 inch.<br />Návod krok za krokem s obrázky.<br />Návod pro praváky i leváky.<br />Jemné linky pro vysokou přesnost.</p> pravitka-na-patchwork 526 CZK out_of_stock

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/QrNiGcMCJ5M?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=http://www.mp-patchwork.cz/&loop=1&vq=hd720p60"