Creative Grids ROUND UP TOOL CREATIVE GRIDS - 1
  • Creative Grids ROUND UP TOOL CREATIVE GRIDS - 1

Creative Grids ROUND UP TOOL

Kč541.00
No tax
Skvělé pravítko se spoustou využití. Originál Creative Grids. Design: Terry Atkinson Copyright®Creative Grids.
Quantity
Out-of-Stock

Použijte toto pravítko na zaoblení rohů na prostírání, běhounů a dek.Jemné křivky ve dvou velikostech se velmi snadno lemují.
Můžete s ním také řezat kruhy o velikosti 8 nebo palců - na chňapky nebo aplikace. Dále s ním můžete řezat Drunkards Path (opilcova stezka), Orange Peel nebo okvětní lístky na aplikace.

Kompletně ilustrovaný návod krok za krokem.
Jazyk: angličitna
QR kód na pravítku ke spuštění videa na chytrém telefonu.
P174

Data sheet

PRODEJNÍ JEDNOTKA
kus
KOLEKCE
SPECIALITY RULERS
Creative Grids ROUND UP TOOL http://www.mp-patchwork.cz/3916-large/creative-grids-round-up-tool.jpg Použijte toto pravítko na zaoblení rohů na prostírání, běhounů a dek.Jemné křivky ve dvou velikostech se velmi snadno lemují.<br /> Můžete s ním také řezat kruhy o velikosti 8 nebo palců - na chňapky nebo aplikace. Dále s ním můžete řezat Drunkards Path (opilcova stezka), Orange Peel nebo okvětní lístky na aplikace.<br /><br /> Kompletně ilustrovaný návod krok za krokem.<br /> Jazyk: angličitna<br /> QR kód na pravítku ke spuštění videa na chytrém telefonu. pravitka-na-patchwork 541 CZK out_of_stock

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/_LYH6c4Yy2o?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=http://www.mp-patchwork.cz/&loop=1&vq=hd720p60"