Stripology Squared Ruler CREATIVE GRIDS - 1
  • Stripology Squared Ruler CREATIVE GRIDS - 1

Stripology Squared Ruler

Kč1,084.00
No tax

Pravítko se sloty pro řezání, s podrobným a velmi přehledným značením v krocích po 1/2 palce, dobře viditelné jak na světlých tak i tmavých látkách. Vynikající také pro přesné zaříznutí bloků až do velikosti 12 palců. Originál Creative Grids. Design: Gudrun Erla Copyright®Creative Grids.

Quantity
Out-of-Stock

Pravítko snadno klouže po látce pokud je pod tlakem, poté exkluzivní gripp systém drží při řezání na látce což eliminuje sklouznutí a chybné řezy.
Kompletně ilustrovaný návod krok za krokem.
Jazyk: angličitna
Velikost: 14,75 x 18 palcců
QR kód na pravítku ke spuštění videa na chytrém telefonu.

P204

Data sheet

PRODEJNÍ JEDNOTKA
kus
KOLEKCE
SPECIALITY RULERS
Stripology Squared Ruler http://www.mp-patchwork.cz/4274-large/stripology-squared-ruler.jpg <p>Pravítko snadno klouže po látce pokud je pod tlakem, poté exkluzivní gripp systém drží při řezání na látce což eliminuje sklouznutí a chybné řezy.<br /> Kompletně ilustrovaný návod krok za krokem.<br /> Jazyk: angličitna<br /> Velikost: 14,75 x 18 palcců<br /> QR kód na pravítku ke spuštění videa na chytrém telefonu.</p> pravitka-na-patchwork 1084 CZK out_of_stock

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/GhUsR7QXCko?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=http://www.mp-patchwork.cz/&loop=1&vq=hd720p60"