SEWSLIP - podložka na quiltování Gossamer Designs - 1
  • SEWSLIP - podložka na quiltování Gossamer Designs - 1
  • SEWSLIP - podložka na quiltování Gossamer Designs - 2
  • SEWSLIP - podložka na quiltování Gossamer Designs - 3
  • SEWSLIP - podložka na quiltování Gossamer Designs - 4

SEWSLIP - podložka na quiltování

Kč691.00
No tax

SewSlip- kluzná silikonová podložka pro snadnější volné prošívání (free motion quilting)

Quantity

Pomocník pro volné prošívání . 

Je vyroben z tvrzeného silikonu, při prošívání látka lehce klouže po podložce - podstatně méně námahy a únavy. Prošívání je snadnější, rychlejší.

Při quiltování není nutno zapouštět zoubky podavače. Stačí nastavit délku stehu na "0", to přináši daleko lepší výsledky - spodní nit je správně napínána a povolována, takže i z rubové strany je steh bezchybný !!

Lze zastřihnout na požadovaný rozměr.

Stačí položit na stroj,stolek, spodní strana je samolepicí (nutno sloupnout ochrannou hnědou papírovou vrstvu) - podložka přilne - pokud přestane lepit (zapráší se), stačí opláchnout pod vodou a nechat oschnout - lepí znovu jako nová.

SILIKON ODOLNÝ DO 260 st. Celsia - PŘI POMAČKÁNÍ VYROVNÁTE ŽEHLENÍM. Lze v projektech použit i pro zažehlování .

Velikost : 12" x 18" - inches, cca 30x45 cm.

 

 

 

 

 

 

 

PP35
1 Item
SEWSLIP - podložka na quiltování http://www.mp-patchwork.cz/4725-large/sewslip-podlozka-na-quiltovani.jpg <p><span>Pomocník pro volné prošívání . </span></p> <p><span>Je vyroben z tvrzeného silikonu, při prošívání látka lehce klouže po podložce - podstatně méně námahy a únavy. Prošívání je snadnější, rychlejší. </span></p> <p><strong>Při quiltování není nutno zapouštět zoubky podavače. Stačí nastavit délku stehu na "0", to přináši daleko lepší výsledky - spodní nit je správně napínána a povolována, takže i z rubové strany je steh bezchybný !!</strong></p> <p>Lze zastřihnout na požadovaný rozměr.</p> <p><span>Stačí položit na stroj,stolek, spodní strana je samolepicí (nutno sloupnout ochrannou hnědou papírovou vrstvu) - podložka přilne - pokud přestane lepit (zapráší se), stačí opláchnout pod vodou a nechat oschnout - lepí znovu jako nová.</span></p> <p><span style="color: #ff0000;"><strong>SILIKON ODOLNÝ DO 260 st. Celsia - PŘI POMAČKÁNÍ VYROVNÁTE ŽEHLENÍM. Lze v projektech použit i pro zažehlování .</strong></span></p> <p><span>Velikost : 12<span>" x 18" - inches, cca 30x45 cm.</span></span></p> <p> </p> <p> </p> <p><span><span> </span></span></p> <p><span><span> </span></span></p> <p><span><span> </span></span></p> <p><span><span> </span></span></p> <p><span> </span></p> quiltovaci-pomucky 691 CZK in_stock