Zapínání 4,2x11,5 cm  - 1
  • Zapínání 4,2x11,5 cm  - 1

Zapínání 4,2x11,5 cm

Kč55.00
No tax

Elegantní zapínání, vyrobené z kovu a Eko kůže, se skládá ze dvou částí, které se přišívají na látku. Kulatá spona je z nemagnetického kovu, patentka z magnetického kovu.
Zapínání má mnohostranné využití. Můžete ho použít při výrobě kabelek, tašek, opasků, kabátů apod. 

Quantity

Eko kůže se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná.

Výhody Eko kůže: prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev.

 

  • Šíře: 4,2 cm
  • Délka: 11,5 cm
ZAP01
17 Items

Data sheet

PRODEJNÍ JEDNOTKA
kus
Zapínání 4,2x11,5 cm http://www.mp-patchwork.cz/2972-large/zapinani-42x115-cm-elegantni-zapinani-vyrobene-z-kovu-a-eko-kuze-se-sklada-ze-dvou-casti-ktere-se-prisivaji-na-latku-kulata-spon.jpg <p><strong>Eko kůže</strong> se vyrábí ze syntetických materiálů. Tvoří ji 2 vrstvy - bavlněný úplet a polyuretan. Jedná se o levnější alternativu přírodní kůže, která se jí svými vlastnostmi v mnoha ohledech vyrovná.</p> <p><strong>Výhody Eko kůže:</strong> prodyšnost, pevnost, snadná údržba, neomezená škála barev.</p> <p> </p> <ul><li>Šíře:<strong> 4,2 cm</strong></li> <li>Délka:<strong> 11,5 cm</strong></li> </ul> ucha-a-zapinani 55 CZK in_stock