Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 1
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 1
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 2
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 3
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 4
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 5
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 6
 • Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II - 7

Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II

Kč9,550.00
No tax

Pokud hledáte báječný dárek pro sebe nebo milovaného člověkě, našli jste ho! Tato jedinečná překrásná deka je moderní varianta tradičního vzoru Trip around the world (cesta kolem světa). Díky širokému spektru zářivých barev a 1 512 čtverečků - každý o velikosti 2 palce (5 cm) je dosaženo komplikovaného a ohromujícího designu.

Quantity
Out-of-Stock

Materiál: pouze vysoce kvalitní dovozové látky - 100% bavlna

Výplň: 100% bavlna Quilters Dream Deluxe - dodá dece hezkou plasticitu. Je krásně teplý, lehký, prodyšný, velmi příjemný,čistě přírodní a nádherně měkký.

NITĚ: SUPERIOR THREADS - SoFine50 a Bottom Line

Prošíváno na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf). Je prošita na rámu profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.

Velikost: cca 176 x 203 cm

Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.

DEK26
Patchwork deka - SCRAPPY TRIP II http://www.mp-patchwork.cz/4595-large/patchwork-deka-scrappy-trip-ii-pokud-hledate-bajecny-darek-pro-sebe-nebo-milovaneho-cloveke-nasli-jste-ho-tato-jedinecna-prekras.jpg <p>Materiál: pouze vysoce kvalitní dovozové látky - 100% bavlna<br /><br /> Výplň: 100% bavlna Quilters Dream Deluxe - dodá dece hezkou plasticitu. Je krásně teplý, lehký, prodyšný, velmi příjemný,čistě přírodní a nádherně měkký.<br /><br /> NITĚ: SUPERIOR THREADS - SoFine50 a Bottom Line<br /><br /> Prošíváno na rámu technikou volného quiltování (stroj vedou pouze moje ruce - žádný automat či pantograf). Je prošita na rámu profesionálním quiltovacím strojem, takže jsou stehy pravidelné a pevné - tím je zaručena vysoká kvalita a životnost deky.<br /><br /> Velikost: cca 176 x 203 cm<br /><br /> Snadná údržba: praní na 30-40 stupňů, možno sušit v sušičce na šetrný program.</p> vyrobky 9550 CZK out_of_stock