Látka Symphony Rose - růže malé Red Rooster - 1
  • Látka Symphony Rose - růže malé Red Rooster - 1

Látka Symphony Rose - růže malé

Kč28.00
No tax
100% prémiová bavlna od amerického výrobce Red Rooster Studio.
Quantity

The minimum purchase order quantity for the product is 3.

Romantické růžičky, nádherná kresba si vás získá na první pohled. Můžete z ní vytvořit cokoliv čemu chcete dodat romantiku a jemnost. S touhle látkou se vám to určitě podaří.
Látka je nádherně jemná a příjemná na dotyk, nesráží se a výborně se s ní pracuje. Vytvoříte z ní krásné patchwork projekty, oblečení, bytové dekorace nebo módní doplňky - fantazii se meze nekladou :-).

Gramáž: 140g/m2
Šíře: 112 cm
Minimální odběr 3 ks - tj. 30 cm.

Prát max na 40°C, žehlit na bavlnu
Red Rooster
T0217
10 Items

Data sheet

MATERIÁL
Cotton
MOTIV
květinové
PRODEJNÍ JEDNOTKA
10 cm (objednané množství se dodává vcelku)
BARVA
bílá
růžová
ŠÍŘKA
112 cm
KOLEKCE
SYMPHONY ROSE
Látka Symphony Rose - růže malé http://www.mp-patchwork.cz/3391-large/latka-symphony-rose-ruze-male.jpg Romantické růžičky, nádherná kresba si vás získá na první pohled. Můžete z ní vytvořit cokoliv čemu chcete dodat romantiku a jemnost. S touhle látkou se vám to určitě podaří.<br /> Látka je nádherně jemná a příjemná na dotyk, nesráží se a výborně se s ní pracuje. Vytvoříte z ní krásné patchwork projekty, oblečení, bytové dekorace nebo módní doplňky - fantazii se meze nekladou :-).<br /><br /> Gramáž: 140g/m2<br /> Šíře: 112 cm<br /> Minimální odběr 3 ks - tj. 30 cm.<br /><br /> Prát max na 40°C, žehlit na bavlnu vzorovane 28 CZK in_stock