Patchworková Dětská deka - 1
 • Patchworková Dětská deka - 1
 • Patchworková Dětská deka - 2
 • Patchworková Dětská deka - 3
 • Patchworková Dětská deka - 4
 • Patchworková Dětská deka - 5

Patchworková Dětská deka

1 600,00 Kč
Není daň

Dětská deka pro miminko nebo batole v hezkých barvách. Krásný dárek pro novorozeňátko.

Počet
Vyprodáno

Je vyrobena z vysoce kvalitních látek z kolekce Lovely od Sandy Gervais od Moda  a Kona cotton - 100% bavlna.

Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní dovozový vatelín z 50% bavlny a 50% bambusového vlákna.Bambus je přírodní vlákno s přirozeně antibakteriálními vlastnostmi, měkké jako hedvábí, takže výrobky z něj jsou velmi příjemné na dotek. V zimě hřejivý, v létě chladivý.

Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.

Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.

Tato směs bavlny a bambusu v sobě spojuje nejlepší vlastnosti obou materiálů, výsledkem je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná výplň.

Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.

Je prošívaná na mém domácím šicím stroji celoplošným vzorem - heart paisley.
Deka měří přibližně 35 palců od 35 palců (cca 90x90 cm).

MP-PATCHWORK
DEK4
Patchworková Dětská deka http://www.mp-patchwork.cz/1968-large/patchworkova-detska-deka-v-galerie-prodanych-vyrobk.jpg <p>Je vyrobena z vysoce kvalitních látek z kolekce Lovely od Sandy Gervais od Moda  a Kona cotton - 100% bavlna.</p> <p>Výplň je také čistě přírodní - naprosto luxusní, kvalitní dovozový vatelín z 50% bavlny a 50% bambusového vlákna.Bambus je přírodní vlákno s <strong>přirozeně antibakteriálními vlastnostmi</strong>, měkké jako hedvábí, takže výrobky z něj jsou velmi příjemné na dotek. V zimě hřejivý, v létě chladivý.</p> <p>Tento vatelín je bez jakýchkoli chemikálií, nebělený.</p> <p>Výplň z přírodních vláken je hřejivá, měkoučká - používáním a praním dále měkne, savá a na rozdíl od syntetického vatelínu prodyšná. Děťátko tak nebude jako v igelitovém pytli.</p> <p>Tato směs bavlny a bambusu v sobě spojuje nejlepší vlastnosti obou materiálů, výsledkem je luxusně měká,hřejivá,prodyšná a odolná výplň.</p> <p>Navíc při používání a praní neprolézá skrz látku - netvoří na povrchu deky známé "kuličky" tak jako syntetický vatelín.</p> <p>Je prošívaná na mém domácím šicím stroji celoplošným vzorem - heart paisley.<br />Deka měří přibližně 35 palců od 35 palců (cca 90x90 cm).</p> galerie-prodanych-vyrobk 1600 CZK out_of_stock